O mne

 

Vítam vás na mojej stránke. Či už ste sem zavítali cielene, zo zvedavosti alebo pre inšpiráciu, pozývam vás do mojej medovníkovej galérie. 

Začiatok môjho medovníkového príbehu bol, ako inak, na materskej dovolenke. Mamička frustrovaná opakovaným stereotypom hľadá možno sebauplatnenie, istý spôsob psychohygieny alebo iba jednoducho nejakú druhú radosť (tá prvá sú samozrejme moje dve milované deti).
Prvé zdobené vianočné perníky dopadli na jednotku, aspoň to hovoril okruh mojej rodiny a známych. Našťastie v tejto dobe technológii nie je o inšpirácie núdza, nasledovalo množstvo situácii pokus-omyl, až som moje dielka priviedla do podoby, akú môžete vidieť dnes. Moju záľubu som pretavila do mojej každodennej práce, čo nebolo vôbec ľahké a rýchle, ale vďaka svojej rodine a ctižiadostivosti som tam, kde teraz.

Pracujem v malej prevádzke, v ktorej som sama sebe paňou.  Priestory v nej prešli všetkými legislatívnymi normami a predpismi, moje výrobky sú jeden krát ročne podrobené mikrobiologickými skúškami. Do medovníkového cesta pridávam len kvalitné suroviny a pravý včelí med, okrem potešenia pre oči si prídu na svoje aj vaše chuťové poháriky 🙂

V mojej práci môžete vidieť, že dbám na detaily a precíznosť, každý kúsok je originálny a vyrobený s láskou.

Chceli by ste svojim najbližším urobiť radosť alebo pripraviť moment prekvapenia? Neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailom, príp. telefonicky.
K dispozícii mám množstvo darčekových krabičiek, medovník sa môže dostať k obdarovanému štýlovo zabalený.
Medovníky sa dajú osobne prevziať po dohode v obci Stráňavy (Žilina), poštou posielam službou krehký balík.